Serwis komputerów

Naprawa laptopów

Wykonujemy diagnostykę sprzętu ustalając zakres niezbędnych prac serwisowych. Naprawiamy praktycznie wszystkie rodzaje płyt głównych w laptopach( naprawa sekcji zasilania, wymiana i programowanie kości KBC i BIOS). U nas wymienisz uszkodzoną matrycę, dysk twardy, naprawisz obudowę swojego laptopa, dopasujesz odpowiednią baterię oraz wykonasz poprawę układu chłodzenia.

Zanim zdecydujesz się na wymianę zasilacza do laptopa na tani chiński zamiennik upewnij się czy oryginalny nie nadaje się do naprawy. Jego parametry i stabilność prac zdecydowanie przewyższają wspomniane wcześniej chińskie zasilacze, które są źródłem kolejnych problemów(uszkodzone gniazda ładowania, spalone elementy na płycie głównej). To samo ryzyko stanowią zasilacze uniwersalne, tu się sprawdza powiedzenie, że jak coś jest do wszystkiego to…nie jest do Waszego laptopaJ

Oferujemy również modernizację sprzętu i optymalizację systemu operacyjnego.

Pamiętaj: większość usterek można usunąć poprzez naprawę a w ostateczności poprzez wymianę podzespołów . Takie rozwiązanie powoduje, że sprzęt będzie dalej służył a często „przeżyje” swoich nowych odpowiedników. Faktem jest, że starszy sprzęt mimo wieku jest wydajniejszy a przede wszystkim trwalszy od nowych, ładnie wyglądających ale niestety słabych technicznie następców. Wystarczy porównać laptopy sprzed 3,4 czy 5 lat a obecnie oferowane by zobaczyć jak mizerne produkty są nam teraz proponowane. Często kończące żywot tuż po okresie gwarancyjnym. Jeśli ulubiony laptop zaczyna zawodzić to wystarczy zdiagnozować problem i go wyeliminować dając nowe życie i jeszcze większą wydajność (dołożenie pamięci operacyjnego czy wymiana dysku HDD na SSD).

Naprawa komputerów

Zanim zaproponujemy Tobie wymianę podzespołów, dokonamy pełnej diagnostyki w celu wyeliminowania kolejnych problemów w przyszłości. Mimo, pozornie łatwiejszej procedury serwisowej od diagnostyki komputerów przenośnych (laptopów) nie wolno lekceważyć przyczyn usterki (a często kilku usterek na raz). Unikniemy niepotrzebnie kolejnych wydatków jeśli odpowiednio wcześniej zareagujemy i wyeliminujemy wszystkie problemy.

Naprawa monitorów / telewizorów

Jedno jest pewne i mało optymistyczne: wymiana matryc w monitorach czy telewizorach ekonomicznie nie ma sensu ze względu na cenę nowej matrycy. Ale to na szczęście są skrajne przypadki (pęknięty, zbity ekran). Pozostałe usterki (brak podświetlenia, brak wizji, brak fonii, nie załączanie się zasilania) można z powodzeniem usunąć i to właśnie robimy.

Dane firmy

COMBIT MACIEJ PEŁKA

59-700 Bolesławiec
ul. Łukasiewicza 12/42

NIP: 612-158-37-65
REGON: 230887083

Kontakt

tel: 501 528 208
e-mail: info@combit.boleslawiec.pl

Godziny otwarcia:

pn-pt - 900 do 1700
sobota - 1000 do 1400

Od dn. 01.03.2020 do odwołania czynne w godz. 1200 do 1700

Status zlecenia

Zlecając nam naprawę sprzętu komputerowego, otrzymałeś numer, pod którym zarejestrowaliśmy Twoje zlecenie. Podając ten numer możesz sprawdzić na jakim etapie realizacji jest obecnie zlecenie.

Sprawdź status zlecenia