• header01.jpg
  • header02.jpg
  • header03.jpg

SYSTEMY ALARMOWE I MONITORING

Oferujemy alarmy i kamery renomowanych producentów. Współpracujemy z największymi i najbardziej zaufanymi dostawcami. Nie znajdziesz u nas w ofercie produktów przypadkowych.

Wiemy, że cena jest ważna, ale nie najważniejsza.

Zapewniamy wdrożenie każdego systemu od projektu do odbioru. Jeśli chcesz zabezpieczyć dom lub firmę wystarczy do nas napisać lub zadzwonić. Wykonujemy bezpłatnie wycenę i wstępny projekt instalacji alarmowej lub systemu monitorowania i rejestracji video. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Chcesz mieć podgląd sytuacji w biurze, firmie, domu? Nic trudnego. Skonfigurujemy system w taki sposób, że będziesz mógł podejrzeć z dowolnego miejsca i dowolnego komputera z dostępem do internetu co dzieje się w monitorowanym obiekcie. A jeśli nie będziesz akurat miał dostępu do komputera, sprawdzisz wszystko na ekranie swojego telefonu. Często jesteś poza domem i obawiasz się o swoje mienie? W przypadku włamania dostaniesz od razu powiadomienie na komórkę, jeśli nie będziesz w zasięgu, to system wyśle sms do Twoich bliskich z informacją o włamaniu.

Dostarczymy Tobie taki sprzęt jaki potrzebujesz. Jeśli zdecydujesz się na samodzielną instalację zapewnimy Ci wsparcie i zboaczysz, że można samemu stworzyć profesjonalny system.