Alarmy i monitoring

Oferujemy alarmy i kamery renomowanych producentów. Współpracujemy z największymi i najbardziej zaufanymi dostawcami. Nie znajdziesz u nas w ofercie produktów przypadkowych.

Wiemy, że cena jest ważna, ale nie najważniejsza.

Zapewniamy wdrożenie każdego systemu od projektu do odbioru. Jeśli chcesz zabezpieczyć dom lub firmę wystarczy do nas napisać lub zadzwonić. Wykonujemy bezpłatnie wycenę i wstępny projekt instalacji alarmowej lub systemu monitorowania i rejestracji video. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Chcesz mieć podgląd sytuacji w biurze, firmie, domu? Nic trudnego. Skonfigurujemy system w taki sposób, że będziesz mógł podejrzeć z dowolnego miejsca i dowolnego komputera z dostępem do internetu co dzieje się w monitorowanym obiekcie. A jeśli nie będziesz akurat miał dostępu do komputera, sprawdzisz wszystko na ekranie swojego telefonu. Często jesteś poza domem i obawiasz się o swoje mienie? W przypadku włamania dostaniesz od razu powiadomienie na komórkę, jeśli nie będziesz w zasięgu, to system wyśle sms do Twoich bliskich z informacją o włamaniu.

Dostarczymy Tobie taki sprzęt jaki potrzebujesz. Jeśli zdecydujesz się na samodzielną instalację zapewnimy Ci wsparcie i zboaczysz, że można samemu stworzyć profesjonalny system. 

Dane firmy

COMBIT MACIEJ PEŁKA

59-700 Bolesławiec
ul. Łukasiewicza 12/42

NIP: 612-158-37-65
REGON: 230887083

Kontakt

tel: 501 528 208
e-mail: info@combit.boleslawiec.pl

Godziny otwarcia:

pn-pt - 900 do 1700
sobota - 1000 do 1400

Od dn. 01.03.2020 do odwołania czynne w godz. 1200 do 1700

Status zlecenia

Zlecając nam naprawę sprzętu komputerowego, otrzymałeś numer, pod którym zarejestrowaliśmy Twoje zlecenie. Podając ten numer możesz sprawdzić na jakim etapie realizacji jest obecnie zlecenie.

Sprawdź status zlecenia